Vijesti

Aktualno

Dvije bronce u Rijeci

18.02.2013. 09:54:46
 Na atletskom Prvenstvu Hrvatske za seniore i seniorke koje se održalo u Rijeci, atletičarke Slobode osvojile su dvije bronce.
Treće su na cilj stigle  Mateja Jambrović i Vlatka Sekirnik, obje u mlađoj juniorskoj kategoriji. Jambrović je trčala na 60 metara i utrku završila rezultatom 7,73, što je ujedno i njen osobni rekord, dok se Sekirnik natjecala na 60 metara s preponama te osvojila treće mjesto rezultatom 8,91. Uoči utrke, u kvalifikacijama, istrčala je osobni rekord od  8,74. I ostali Slobodini natjecatelji ostvarili su dobre rezultate; Dora Paska bila je četvrta u utrci na 60 metara , a Erika Kögl  šesta na 60 metara s preponama, dok je Mirko Hižman bio je šesti u utrci na 60 m za seniore.