Vijesti

Sport

Održan je Memorijal Mirko Abramović

14.11.2017. 09:25:55
U gradskoj sportskoj dvorani Arena u organizaciji STK Varaždina održano je 47. otvoreno prvenstvo Varaždina u stolnom tenisu za mlađe kategorije.

Ovogodišnje izdanje održano je po trinaesti put pod imenom Memorijal Mirko Abramović. U 8 kategorija nastupilo je preko 450 natjecatelja iz ovog dijela Europe.

U ekipnom dijelu natjecanja u konkurenciji najboljih kadetkinja, ekipa STK Varaždina u sastavu Lucija Sitar i Tena Kovaček osvojila je drugo mjesto. Isti plasman u konkurenciji mlađih kadetkinja ostvarila je kombinacija STK Starr i STK Varaždin, u sastavu Bruna Borovec i Jelena Vukelić.

U pojedinačnoj konkurenciji, među najmlađim kadetima Simon Dvorski bio je drugi. Posljednjeg dana natjecanja Jelena Vukelić izgubila je u četvrtfinalu među mlađim kadetkinjama, dok je u istoj kategoriji među dječacima Matej Stočko zaustavljen u drugom kolu, a Viktor Kukolja nije prošao svoju kvalifikacijsku grupu.